Alanya ADD Başkanı

Adı Soyadı : M. Zuhal SİRKELİ
Telefon : 0242 511 60 66
E-Posta Adresi :  zuhal_sirkeli@hotmail.com
 
ÖZ GEÇMİŞ

M. Zuhal SİRKELİ, Ankara’da doğmuştur. İlkokul ve Orta okulu Ankara Gazi Osman Paşa Ortaokulunda, Liseyi Ankara Çankaya Lisesinde okumuş ve ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Ön lisans bölümünü bitirmiştir. 

Üniversiteden sonra 10 yıl Ankara'da Tercüme ve danışmanlık bürosu işletmeciliği yaptıktan sonra Alanya'ya yerleşmiş ve Turizm sektöründe yönetici olarak çalışmıştır. Siyasi Parti ve Sivil Toplum örgütlerinde aktif olarak görev almaktadır.  

2012 - 2015 yılları arasında CHP Alanya Kadın Kolları Başkanlığını yürütmüş ve 2016 yılından bu yana da Sosyal Demokrasi Derneği Alanya Temsilcisi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Alanya Yardıma Muhtaç Öğrenciler derneği ve Türk Hava Kurumu üyesidir. CHP Alanya'da Bülent Ecevit Siyaset Okulu eğitmeni olarak ta görev yapan M. Zuhal SİRKELİ, 2009 yılından bu yana da Atatürkçü Düşünce Derneği Alanya şubesinde üyedir. ADD Alanya şubesinde çeşitli komisyonlarda görev almıştır. 

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Alanya Şubesi 13'nci Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısında ADD Alanya Şube Başkanı seçilmiştir.ADD GENEL BAŞKANIMIZ

    M. Hüsnü BOZKURT


ADD ALANYA ŞUBE BAŞKANIMIZ

    M. Zuhal SİRKELİ

KÖŞE YAZARLARI
ADD GENEL BAŞKANI
ADD ALANYA ŞUBE BAŞKANIMIZ
    M. Zuhal SİRKELİ