ADD’den Alanya halkına davet

Atatürkçü Düşünce Derneği Alanya Şube Başkanı Zuhal Sirkeli, düzenleyecekleri iki etkinliğe tüm Alanya halkını davet ettiOkunma Sayısı: 1393    |    Haber Tarihi: 19.04.2019

Başkan Sirkeli, açıklamasında şunları söyledi: “ADD Alanya Şubesi olarak dernek üye ve gönüllüleri arasında birlik ve beraberliği sağlamak ve burs verdiğimiz öğrencilerimize eğitim desteğimizi sürdürmek için 17 Nisan Çarşamba günü saat 12.30 - 16.00 arasında ADD Alanya dernek binamızda Mantı etkinliği düzenleyeceğiz. Burs verdiğimiz öğrencilerimize destek olmak isteyen herkesi mantı günümüze bekleriz. 

Atatürkçü Düşünce Derneği Alanya Şubesi olarak 20 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 14.00 – 16:30 arasında Alanya Şubemizin önceki başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile yaşlı üyelerimiz ve çalışmalarımıza aktif katılan üye ve gönüllülerine plaket ve teşekkür belgesi verilmesi için Kızıl Kule içinde düzenleyeceğimiz kokteyl ile plaketlerini takdim edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı amaç için mücadele eden ADD ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde Atatürkçü Düşünce için mücadeleye devam edeceğiz.”

Kaynak: ADD’den Alanya halkına davet


Bu Kategorideki Diğer Haberler

ADD GENEL BAŞKANIMIZ

    M. Hüsnü BOZKURT


ADD ALANYA ŞUBE BAŞKANIMIZ

    M. Zuhal SİRKELİ

KÖŞE YAZARLARI
ADD GENEL BAŞKANI
ADD ALANYA ŞUBE BAŞKANIMIZ
    M. Zuhal SİRKELİ